مرتب‌سازی بر اساس: جدیدترین گران‌ترین ارزان‌ترین

خرید شلوار جین زنانه

خرید شلوار جین زنانه به صورت آنلاین آن هم در فضای شلوغ فروشگاه های اینترنتی قطعا چالش بزرگی محصوب خواهد شد.

این که بدانیم یک جنس از نظر قیمت و یا اصل و غیر اصل بودن در چه شرایطی قرار دارد اولیت بالایی دارد.

جدای همه این موارد، خرید شلوار لی زنانه از سخت ترین کار ها برای  خانم ها می تواند به شمار برود، اینکه قیمت شلوار لی زنانه مد نظرشان مناسب است یا نه؟ و یا با خرید یک شلوار لی زنانه ارزان به کیفیتی که مد نظرشان است می رسند ویا پاسخ منفی است.

خرید شلوار جین زنانه

تاریخچه خرید شلوار جین زنانه و استفاده از آن

جالب است بدانید قدیمی ترین شلوار جین زنانه ثبت شده در تاریخ، به واسط تولید و خرید شلوار لی زنانه ارزان نبوده بلکه اولین مورد داستان ما یک ژاکت به شمار می رود که قدمت آن به دهه 1850 در زمان هجوم کاوشگران طلا در کالیفرنیا برمی گردد.

سال1850 را می توان سالی دانست که شلوار جین منحصرا برای زنان ساخته شد.

این بدان معنا نیست که زنان از قبل شلوار جین نمی‌پوشیدند، اما احتمالاً آن‌ها را از شوهر یا برادرشان قرض می‌گرفتند تا از عملکرد عملی و ماندگاری مواد این نوع شلوار استفاده کنند، که در آن زمان با کمک پرچ‌های مسی بهبود می یافت.

فردیت و خلاقیت در دوران «هیپی» (که در درجه اول در سانفرانسیسکو و نیویورک شکل گرفت) به یک سبک منحصر به فرد تبدیل شد. خرید شلوار لی زنانه گشاد قدیمی در آن زمان تبدیل به عادت شده بود. در حالی که در دهه 50 شلوار جین باکسی و کاف تکیه گاه اصلی پوشش زنان بودند بود و مردم برای خرید شلوار لی دخترانه به سراغ این نوع پوشاک می رفتند، اما دهه 60 و 70 شاهد معرفی شلوارهای جین مناسبی بود که کمر و ران را در پوشش می داد به گونه ای که در اطراف یا درست زیر زانو گشاد شود.

در آن زمان خرید شلوار لی زنانه ارزان گزینه جذابی برای افراد به شمار می رفت.

در آن زمان برای اولین بار، شلوار جین چیزی بیش از محصولی در غالب لباس کار شد. این روند هم در غالب مد و هم بیانیه آزادی برای زنان آمریکایی بود.

اوایل دهه 1980 بود که کالوین کلین تبلیغی را به کمک بروک شیلدز منتشر کرد که شلوار جین باریک پوشیده بود. در گذشته، کمی عجیب بود یک تبلیغ یک شلوار جین توسط کودکی 14 ساله اتفاق بی افتد اما دقیقاً همین اتفاق افتاد. دنیای مد و طراح های شلوار جین به سرعت به این موضوع واکنش نشان دادند و افرادی مانند  Gloria Vanderbilt، Guess و Jordache مجموعه های شلوار جین خود را به صورت گسترده تر منتشر کردند که باعث تغییر بیشتر مد زنانه می شد.

در دهه آخر قرن بیستم بود که نمادهایی مانند مدونا و بریتنی اسپیرز با شلوار جین بلندی که به طرز وحشتناکی روی کمر قرار داشت شروع به بیرون آمدن کردند.

قرن بیست و یکم خرید شلوار لی دخترانه

با شروع قرن بیست و یکم طلوع کمربندها و تزیینات فوق عریض آمد. به دنبال آن شلوار جین هایی را دیدیم که میخ هایی در جیب های پشتی داشتند، طرح های دوخته شده روی آن ها عجیب تر شدند.

قیمت شلوار لی زنانه و دخترانه جین

در آن زمان خرید شلوار جین زنانه به یک سوال عجیب برای افراد تبدیل شده بود. از طرح های عجیب و گسترده گرفته تا کشور هایی مانند ترکیه که قیمت شلوار لی زنانه ترک را به اعداد پایینی رساندند تا تنوع را در قالب کیفیت ببنیم.

همچنین در این سال‌ها بود که ژگینگ‌ها نیز ظاهر شدند، که تلاقی راحت بین جین ساختار یافته و مواد اسپندکس کشسان بود.

شلوار جین زنانه ترک اصل

در بالا به شلوار جین زنانه ترک اشاره ای شد، اینکه یک شلوار جین زنانه ترک اصل به واسطه گذر زمان و پیشرفت پوشاک این کشور چه دوران عجیبی را سپری کرده است.

در ابتدا شاید قیمت شلوار لی دخترانه آن هم از نوع ترک که پارچه خارجی به حساب میامد بسیار اعداد بالایی را به خریداران نشان میداد اما به مرور وبا گذشت زمان قیمت شلوار جین زنانه ترک معقول تر شد و افراد چه در بازار و چه به صورت آنلاین و اینترنتی توانستند گزینه های مناسبی را پیدا و خریداری کنند.

خانه دسته‌بندی‌ها سبد خرید 0 جستجو ورود/ثبت‌نام