مرتب‌سازی بر اساس: جدیدترین گران‌ترین ارزان‌ترین

خرید جوراب زنانه

وظیفه جوراب‌ها خیلی بیشتر از جلوگیری از ساییدگی کفش‌ها و ایجاد تاول روی پاها است.

جوراب ها و مخصوصا جوراب زنانه با کمک به کنترل دما و رطوبت در محیط کفش یک شرایط ایده آل را فراهم می کنند.

کسانی که از مشکل نوروپاتی رنج می برند باید همیشه به دنبال خرید جوراب زنانه سفید باشند تا به کمک آن تشخیص زخم های باز روی پاها و مچ پا کمک کند.

خرید جوراب زنانه

تاریخچه جوراب زنانه

مردم در اوایل عصر حجر از پوشش های جوراب مانند ساخته شده از مواد گیاهی استفاده می کردند. در حدود

5000 سال قبل از میلاد، غارنشینان چیز هایی را می پوشیدند که ما امروزه آن را جوراب می نامیم، اما آنها کارایی آن را چیزی جز چیزی برای محافظت از پاها و گرم نگه داشتن آنها نمی دیدند.

ما این موضوع را فقط به لطف نقاشی های غار می دانیم که نوعی لباس پوشیده روی پا را نشان می دهد.

البته مشخص است که آنها جوراب های خود را از بوتیک های آنلاین و اینترنتی مرسوم، سفارش ندادند! آنها باید وارد طبیعت شده و کثیف می شدند و از منابع طبیعی موجود خودشان جوراب زنانه ارزان قیمتشان را می ساختند.

از آنجایی که نمونه‌ای که بتوانیم آن را ببینیم از آن دوران باقی نمانده است، دانشمندان و باستان‌شناسان حدس می‌زنند که لباس‌های جوراب‌مانندی که در آن روزگار می‌پوشیدند، ترکیبی ارگانیک‌تر داشتند. این بدان معناست که آنها به احتمال زیاد از پوست حیوانات و جانوران گیاهی ساخته شده اند که هدف کلی از ساختشان برای حمایت از پاهای زنان و مردان بوده است.

در آن زمان که کلیت جوراب دخترانه شیک معنا نداشت و همه از کودک تا بزرگسال مجبور به استفاده از آن نوع از جوراب بودند، مردم می‌توانستند پاهایشان را به کمک جوراب خشک‌تر و ایمن‌تر نگه دارند همچنین زنان نیز به کمک جوراب زنانه ارزان قیمتی که داشتند کمتر مستعد بریدگی و عفونت بودند اما در عین حال، سهم خودشان را از مشکلاتی مانند جذب کنه‌ها، لیز خوردن و نگه‌داشتن خیسی ناشی از بارش را ادا می کردند.

خرید جوراب زنانه در عصر کنونی

کلیت خرید جوراب زنانه و ماهیت آن به گونه ای که در حال حاضر به رسمیت و به طور گسترده پذیرفته شده است به شکلی است که یک پارچه از پوست در برابر رشد باکتری ها و قارچ ها و زخم و کثیفی های این چنینی محافظت می کند.

بنابراین امروزه زیاد نباید برای شما قیمت جوراب زنانه ترک اهمیت داشته باشد زیرا، جوراب های خیس یکی از نگرانی های بزرگ برای سلامتی هستند و بسیاری از جوراب های درجه یک دوخته شده از مواد مصنوعی مانند پلی آمید هستند.

هدف از استفاده این نوع پارچه ها برای کمک به حذف رطوبت از پاها است.

در حالی که پلی آمید دارای قابلیت تنفس کم است، همراه با پنبه طبیعی، ترکیبی عالی به شمار می رود که باعث کشش و چسبندگی عالی نیز می شود.

در نتیجه خرید یک جوراب زنانه شیک از اولویت بالایی برخوردار است، به خصوص اگر این نوع جوراب به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش داده شود.

جوراب زنانه در یونان

بر میگردیم به تاریخچه این شی پوشیدنی محبوب!

چند هزار سال بعد از دوره غار نشینان بود که اولین بار یونانی ها استفاده از جوراب را یاد گرفتند. شاعر هزیود در قرن هشتم قبل از میلاد در مورد چیزی به نام پیلوی در شعر «کارها و روزها» نوشته است. پیلوی نوعی پوشش پا بود که از موهای مات شده حیوانات تهیه می شد و زیر صندل می پوشیدند.

در مقایسه با جوراب‌های فوق‌العاده نرم و مجلل امروزی، آن جوراب یک جوراب زنانه ارزان قیمت بود که به‌طور وحشتناکی غیربهداشتی و خارش‌آور به نظر می‌رسید، و این گونه می توان گفت این جوراب‌ها در رنگ‌های زرد لیمویی دلپذیر و صورتی خال‌خالی وجود نداشتند!

در حدود قرن دوم پس از میلاد بود که رومی ها به طور معمول پاهای خود را در نوارهایی از چرم یا پارچه بافته می پیچیدند.

بعد از آن دوره، آنها به سرعا شروع به دوختن تکه های مختلف پارچه به یکدیگر کردند و اولین جوراب های واقعی را ساختند، هرچند که بر خلاف جوراب های مدرن که دارای سرآستین چسبنده است، همچنان به نوعی کش خاص برای نگه داشتن آنها در جای خود نیاز داشتند.

جوراب‌های مدرن و امروزی می توانند از الیاف و پارچه های مختلفی مانند نخ پنبه و یا یک الاستیک فوق‌العاده کششی بسیار ظریف و بسیار نرم باشند، چیزی که در آن دوره به چشم نمی خورد.

این نکته بسیار مهم است که هرچه کیفیت جوراب بهتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که برخی از عناصر پنبه را در ساخت آن بیابید.

جوراب‌هایی مناسبتی که در ژیلمو به شما پیشنهاد شده است از بهترین نوع پارچه تشکیل شده  که ترکیبی مناسب برای جوراب‌های لوکس‌و در عین حال رحت است.

خرید جوراب زنانه ارزان و قیمت

ترکیب منحصربه‌فرد این جوراب‌های مد روز، طراوت پنبه‌ای نرم را در کنار کنترل دمای عالی، جذب رطوبت و زیبایی‌های ظریف ارائه می‌کند.

بهترین نوع جوراب زنانه

شاید تصور کنید که جوراب‌ها بی اهمیت هستند، اما نباید فراموش کنیم که آن ها می‌توانند تأثیر بزرگی در فعالیت های طول روزمان داشته باشند.

برای برخی جوراب اطراف مچ پایشان خیلی شل است و هر چند وقت یک بار مجبور می شوند آنها را به سمت بالا بکشند.

برخی دیگر از جوراب ها می توانند خیلی سفت باشند تا نیازی به راحتی زیاد نداشته باشید و به دنبال ثابت ایستادن آن در زمان های طولانی باشید.

در واقع نمی توان به طور قطع گفت که چه نوع از جوراب مناسب شماست.

نکته مهم واساسی این است که باید با توجه به نیاز و هدفتان اقدام به خرید جوراب زنانه کنید. جدای از رنگ بندی و اصول طراحی حتما به جنس و نوع پارچه استفاده شده باید توجه شود و حتما باید بدانید کش جوراب شما را تا چه اندازه می تواند راحت و یا ناراحت قرار دهد.

خانه دسته‌بندی‌ها سبد خرید 0 جستجو ورود/ثبت‌نام