مرتب‌سازی بر اساس: جدیدترین گران‌ترین ارزان‌ترین

خرید تاپ زنانه

با گرم شدن هوا و بالا رفتن دما بالطبع میزان استفاده مردم از لباس های خنک تر بیش از پیش می شود همه در صدد خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه بر می آیند، فرقی نمی کند به صورت آنلاین و اینترنتی و یا حضوری به دنبال خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه باشید، اینکه بدانیم این لباس از کجا می آید و از بهترین جنس رنگ برای زدن یک ست جذاب آگاه شویم، قطعا خالی از لطف نیست.

خرید تاپ زنانه

تاریخچه تاپ زنانه و نیم تنه زنانه

در دهه 1920، زنان موظف بودند هنگام شیرجه زدن در «حوض های آب آن موقع» محافظه‌کارانه‌تر لباس بپوشند،

حوض های آب که امروزه بیشتر به عنوان «استخر» شناخته می‌شوند از ابتدا پذیرای تاپ زنانه و نیم تنه زنانه ارزان قیمت میان زنانی بودند که در آن زمان مشغول به شنا کردن بودند.

این لباس‌های حمام زمانی به عنوان «کت و شلوار تاپ و نیم تنه نیز» نامیده می‌شدند و بند‌دار بودن از ملزومات این نوع لباس شنای مد روز بودند.

شباهت بین لباس‌های شنای آن زمان و انواع تاپ زنانه و نیم تنه زنانه شیک که امروزه میان مردم استفاده می شود ریشه در این موضوع دارد.

در آن  زمان که تاپ زنانه و نیم تنه زنانه شیک اصلا مفهومی مانند مفهوم امروزیش را نداشت معمولاً به عنوان لباس زیر پوشیده می شد و بیشتر در ورزش های آبی مورد استفاده قرار می گرفت.

به طور کلی این ژیمناست های مرد بودند که برای اولین بار از تاپ وآستن حلقه ای امروزی به دلیل دامنه حرکتی که برای بازوها ارائه می دهد استفاده کردند.

از آن زمان، بیشتر ورزش‌ها به این دلیل و همچنین قیمت تاپ زنانه و نیم تنه زنانه و توانایی این لباس ها در خنک‌تر نگه داشتن ورزشکاران به خصوص زنان نسبت به لباس های معمولی، با این پوشش سازگار شده‌اند.

نکته  زنان در ایالات متحده تا دهه 1970 شروع و اقدام به پوشیدن و خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه به عنوان یک لباس بیرونی مد روز نکردند.

خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه در دهه 30 آمریکا

در دهه های 30 و 40، تاپ های زنانه اغلب توسط مردان در فیلم های آمریکایی پوشیده می شد.

 

معمولا شخصیت هایی که تاپ می پوشیدند معمولاً شرور بودند و در حال آزار و اذیت دیگران بوده ند.

به همین دلیل، تاپ پوش ها ها در آن دوره در اصطلاح عامیانه در آمریکا به عنوان «آزار اذیت کننده» شناخته می‌شدند.

در اوایل دهه 1950، زمانی که فیلم دراکم هوس با بازی مارلون براندو اکران شد، او در نقش شخصیت استنلی کوالسکی یک تاپ به تن داشت.

شخصیت او در پایان فیلم به عنوان یک تبهکار دیده می شد و آزار اذیت دیگران می پرداخت می کند.

در طول دوره های مختلف نیز، فیلم‌هایی مانند Footloose، Die Hard، و Con Air، A-listers مانند کوین بیکن، بروس ویلیس، و نیکلاس کیج را به نمایش می‌گذاشتند که بازیگرانشان تاپ می‌پوشیدند، و این لباس را حتی بیشتر به فرهنگ و سرگرمی‌های عامه پسند رساندند.

تنها در دهه 1970 بود که مردان و زنان شروع به پوشیدن تاپ به عنوان یک لباس معمولی روزمره کردند.

همه گیر شدن خرید خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه ارزان

دهه 70 به لطف فیلم ها، موزیک ویدیوها و افراد مشهور شاهد تغییرات عظیمی در مد بود.

شلوارهای مختلفی که با خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه وارد عرصه مد برای زنان و مردان شد که برای هر دو جنس محبوب بودند همچنین نیم تنه هایی که نشان از متحول شدن صنعت پوشش می داد.

حس کلی مد در این دهه این بود که نیمه بالایی پوشش باید تنگ یا متناسب باشد و نیمه پایینی باید گشادتر باشد.

در نتیجه، بسیاری از مردم تاپ زنانه و نیم تنه زنانه شیک را با ژاکت های چرمی و موراد دیگری با شلوار جین یا شلوار گشاد می پوشیدند.

قیمت تاپ زنانه ارزان

با آزادتر شدن دنیای غرب، مردم بیشتری در طول تابستان به سواحل و پارک‌ها رفت و آمد می‌کردند و لباس کمتری می‌پوشند تا آفتاب بگیرند و از هوای گرم‌تر لذت ببرند.

اینجا بود که خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه تبدیل به یک عادت شد.

بهترین رنگ برای تاپ زنانه و نیم تنه زنانه شیک

صنعت مد مدام در حال تغییر است. چیزهایی که سی سال پیش از مد افتاده بودند ممکن است یک بار در سالن های مد میلان برجسته و ترند شوند.

رنگ‌ها و طرح‌هایی که مدت‌هاست از پرده‌ها و پارچه‌های کاناپه پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ما بازنشسته شده‌اند، ممکن است به زودی به ترند بعدی تبدیل شوند

اگر بخواهیم منطقی نگاه کنیم هر زمان که محصولات و تاپ زنانه و نیم تنه زنانه شیک در رنگ‌های سیاه، سفید و خاکستری در دسترس هستند، بدون در نظر گرفتن جنسیت و گروه سنی، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته اند.

برای شما این بدان معنی است که شما باید حتما این رنگ ها را در خرید اینترنتی یا آنلاین خود در اولویت قرار دهید، اما موارد دیگری را نیز باید توجه کنید، مثلا زنان رنگ های کلاسیک را دوست دارند، فرقی نمی کند تابستان باشد یا زمستان. بالاترین خرید تاپ زنانه و نیم تنه زنانه غیر از رنگ های کلاسیک‌ اصلی، رنگ‌هایی مانند قرمز، سرمه‌ای، شرابی و آبی سلطنتی بوده است برای لایه‌های سنگین‌تر پاییز و زمستان، در اقلامی مانند لباس های آستین‌ بلند و هودی، سرمه‌ای، زغالی و گرافیت گروه های رنگی را گرد هم می‌آوردند.

بهترین جنس پارچه برای تاپ زنانه

تاپ های زنانه را می توان با استفاده از تعداد زیادی از مواد پارچه ای محتلف دوخت. با این حال، محبوب ترین آنها از 100 درصد پنبه یا مخلوط پنبه/پلی استر ساخته شده اند. تاپ ها و نیم تنه هایی که از 100 درصد پنبه ساخته شده اند سبک وزن و قابل تنفس هستند. آنها همچنین بسیار نرم و لطیف به نظر می آیند به خصوص اگر یکی را انتخاب کنید که از پنبه حلقه‌ای یا برس خورده ساخته شده باشد.

 

پنبه به طور طبیعی قابل تنفس و جذب است. این به باد اجازه عبور می دهد و رطوبت را از پوست شما خارج می کند تا به شما کمک کند خنک و خشک بمانید.

خانه دسته‌بندی‌ها سبد خرید 0 جستجو ورود/ثبت‌نام